Nabídka práce > Tooling engineer - nástrojař

Tooling engineer - nástrojař

Náplň práce

- Specifikuje požadavky na nástroje (formy)

- Sleduje průběh stavby nástrojů

- Účastní se na zkouškách nástrojů (EU, Asie)

- Provádí přejímku nástrojů

- Zajišťuje změny na formách

- Řeší problémy při náběhu nových forem

- Komunikuje s kolegy z projektových týmů

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání nejlépe strojního zaměření

- Komunikativní znalost anglického jazyka

- Praxe v oblasti konstrukce nástrojů min. 2 roky

- Znalost práce s AutoCAD/Catia

- Komunikační a organizační schopnosti

- Analyticky zaměřený, systematik

- Ochota cestovat – občasné služební cesty

Nabízíme

- Zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí

- Atraktivní finanční podmínky

- Osobní a profesní růst, odborné vzdělávání

- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Další informace

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek