Nabídka práce > Skladník bez VZV

Skladník bez VZV

Náplň práce

Máte zkušenosti ve skladu či byste je chtěl získat? Nevadí Vám práce na počítači? jste manuálně zručný? Nevadí Vám práce na směnný provoz?
Tak čtěte dál...

Náplň práce:
- práce ve skladu, ruční zaskladnování a vyskladňování boxů pomocí scaneru
- není nutný řidičský průkaz na VZV
- práce s PC: komunikace pomocí Outlooku, práce v systému RSX

Požadavky

- znalost práce na počítači (práce nejen se skenerem, ale také přímo na počítači)
- rozvinuté logické myšlení
- zodpovědnost, spolehlivost
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

- nástup IHNED či DOHODOU
- práce na HPP
- místo výkonu: Štěnovice
mzda až 140Kč/hod. (fixní mzda 100Kč/hod + variabilní složka až 40Kč/hod., od ZÁŘÍ variabilní složka až 60 Kč/hod.) + příplatky dle zákoníku práce
- 3 směnný provoz
- dotované stravování v objektu
- čisté pracovní prostředí
- ZDARMA SVOZOVÁ DOPRAVA z PLZNĚ – ŠTĚNOVICE
- MOŽNOST ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ V PLZNI s DOTACÍ

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 100 Kč/hod. - 160 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Štěnovice