Nabídka práce > Personální specialista

Personální specialista

Náplň práce

• kontaktování klientů, kteří hledají zaměstnance
• každodenní komunikace s pracovníkem personálního oddělení
• následná péče o VIP klienty
• vytváření nabídek klientovi na míru

Požadavky

• praxe v prodeji služeb či personalistice výhodou
• obchodní duch
• připojení na internet, PC
• komunikativnost, nadšení a pozitivní přístup
• schopnost samostatně plánovat svou práci
• ŽL

Nabízíme

• při splnění min. obratu v prvních třech měsících osobní vůz VW ke služebním i soukromým účelům
• firemní sim karta s neomezeným paušálem na volání a sms
• hodnocení provizním systémem, možnost neomezeného výdělku
• možnost kariérního postupu
• samostatnou obchodní činnost
• zdarma kafetérie v místě pracoviště (voda, káva, čaj)
• pravidelné měsíční snídaně
• reálné výsledky již v prvním měsíci prodeji
• plná časová flexibilita (možnost si plánovat celý týden samostatně)
• pracoviště v luxusní kanceláři na metru Anděl (Praha 5) nebo práce čistě z domova

Informace o pozici

  • Personalistka.cz
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej, Personalistika a HR,
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Služební automobil i k soukromým účelům, Home Office, Firemní sim karta
  • Místo pracoviště: Semily