Nabídka práce > Obchodní asistent (vhodné pro absolventy) – OBJ2092

Obchodní asistent (vhodné pro absolventy) – OBJ2092

Náplň práce

- úzká spolupráce s obchodním zástupcem ve svěřeném portfoliu zákazníků
- administrativa spojená s obchodem
- podílet se při obchodě
- telefonický kontakt se zákazníky
- správa portfolia nových i stávajících zákazníků
- reporting

Požadavky

- SŠ vzdělání
- praxe v přímém prodeji – výhodou, není podmínkou
- PC zdatnost
- komunikativnost, týmového ducha, nadšení pro obchod
- základní znalost AJ

Nabízíme

- práci v mezinárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
- možnost seberealizace v oblasti prodeje a obchodu absolventům se zaučením
- možnost kariérního růstu se zajímavým finančním ohodnocením (základní mzda + měsíční bonusy a soutěže)
- pracovní poměr na dobu určitou - v případě oboustranné spokojenosti na dobu neurčitou
- příjemný pracovní kolektiv
- balíček firemních benefitů (stravenky, intenzivní vzdělávání, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, sportovní program, propagační předměty, výhodné volání i pro rodinné příslušníky, skvělé firemní akce a mnoho dalších...)
- zajištěný firemní autobus ze Zličína
- lokalita: oblast Rudná u Prahy

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej, Telekomunikace,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20.000 – 25.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha-západ