Nabídka práce > Nákupčí

Nákupčí

Náplň práce

- Nákup materiálu na základě výrobních požadavků
- Komunikace s dodavateli - ceny, dodací termíny, technické problémy, reklamace, nové díly
- Podpora při vytváření smluv
- Vytváření potřebných analýz a statistik, optimalizace nákladů
- Spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky

- min. SŠ vzdělání, technické zaměření výhodou
- Praxe v nákupu (nejlépe ve výrobní společnosti)
- Znalost angličtiny slovem i písmem
- Orientace v technické výkresové dokumentaci
- Pokročilá znalost práce s PC, Microsoft Office
- Znalost práce s ERP systémem (např. SAP, Baan) výhodou
- Přesnost a analytické schopnosti
- Dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

- Zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí úspěšné mezinárodní společnosti
- Možnost uplatnit a rozvíjet své znalosti a dovednosti
- Jazykové a odborné vzdělávání a další firemní benefity
- Týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na dojíždění
- Moderní pracovní prostředí v Plzni

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek