Nabídka práce > Sales administrator manager

Sales administrator manager

Náplň práce

- Zodpovědnost za vedení týmu zodpovědného za komunikaci se zákazníkem ohledně „Delivery schedule“ a „On time delivery“
- Dohled nad správností dodávek v rámci kvality, přepravy a obalového materiálu
- Spolupráce s oddělením plánování z důvodu informování zákazníka o termínech dodávek
- Zodpovědnost za přípravu potřebné dokumentace a koordinaci dodávek s oddělením expedice
- Optimalizace nákladů v oblastech jako transport či obalový materiál

Požadavky

- Zkušenosti na obdobné pozici v oblasti logistiky ve výrobní společnosti
- Předchozí zkušenosti s vedením týmu
- Komunikativní znalost AJ
- Znalost s MS Office, interních ERP systémů

Nabízíme

- Prostředí nového výrobního závodu a příjemné pracovní prostředí v Plzni
- Firemní jídelna
- Firemní jazykové kurzy
- Příspěvek na volnočasové aktivity – kultura, sport, vzdělávání

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek