Nabídka práce > BRIGÁDA NA LÉTO - Kontrola vráceného zboží (e-shop) 144 (věk 16+)

BRIGÁDA NA LÉTO - Kontrola vráceného zboží (e-shop) 144 (věk 16+)

Náplň práce

Hledáte brigádu na celé léto? Chcete si vybírat směny a dostávat zajímavé finanční ohodnocení?
Nevadí Vám práce ve stoje a s PC?
Máte věk 16+?
TAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!!! .....
NÁSTUP MOŽNÝ UŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN!!!!

Hledáme pracovníky na oddělení vratek do logistického centra na Borských Polích.
Fixní mzda 144Kč/hod.
Směny dle domluvy s koordinátorem - možnost výběru směn (R/O/N).

Požadavek odpracovat minimálně 3směny za týden.
Pracovní doba pondělí-pátek.
Práce vhodná pro každého. Máme více volných míst, tak řekněte i kamarádovi a pracujte spolu ....

NÁPLŇ PRÁCE:
* manipulace s produkty
* kontrola produktů
* vybalování produktů

Požadavky

* fyzickou zdatnost
* zodpovědnost, spolehlivost
* základy na PC
* doložit trestní bezúhonnost
* plnoletost (věk 16+)

Nabízíme

* nástup: IHNED či DOHODOU
* místo výkonu: Plzeň - Borská Pole
* fixní mzda 144Kč/hod.
* směny RANNÍ, ODPOLEDNÍ, NOČNÍ (6.00-14.00;14.00-22.00; 22.00-6.00)
* práci ve stabilní společnosti
* MOŽNÉ směny od PONDĚLÍ do PÁTKU
* práci vhodnou pro studenty, muže, ženy, aktivní důchodce, ženy na MD ...
* dlouhodobá brigáda

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Plzeň