Nabídka práce > E-mail Marketing Specialist

E-mail Marketing Specialist

Náplň práce

Do čeho se společně pustíme?
- Připravíme emailingovou strategii pro Česko, Slovensko a Rumunsko
- Vyždímeme nejlepší emailingový nástroj Exponea až na samotný okraj jeho možností
- Připravíme databázi a segmentaci zákazníků tak, aby se e-mail dostal do rukou těm správným lidem
- Nastavíme automatizované kampaně a personalizovanou rozesílku, ať je z ní stroj na peníze
- Vytuníme precizně reporting, ať si s ním nemusíme v budoucnu už lámat hlavu
- Společně s Obchodním oddělením budeme vybírat ty nejlepší produkty do kampaní a připravovat je od HTML šablony
až po finální odeslání
- Díky A/B testování zaručímě neustálé zlepšování výsledků

Požadavky

Co bys už měl umět?
- Alespoň základní praktické zkušenosti s e-mail marketingem, ideálně s některým z robustních systémů na rozesílku
jako Silverpop nebo Exponea
- Trochu toho HTML a CSS
- Minimálně uživatelskou znalosti Google Analytics pro vyhodnocení kampaní
- Nejdůležitější vlastností je ovšem ochota učit se nové věci a nebát se komunikovat a experimentovat

Nabízíme

A co ti nabídneme my?
- Nadstandardní platové ohodnocení a speciální odměny.
- Široké pole realizace vlastních nápadů v projektu, který získal investice v řádu desítek miliónů korun.
- Volba režimu pracovního poměru.
- Moderní, nové kanceláře jen 2 minuty od metra Českomoravská.
- Přístup k firemním vzdělavacím zdrojům.
- Přímý kontakt s majiteli společnosti.
- Pořádáme společné firemní akce (hory, voda, kultura, běžecké závody a spousta jiných zážitků)
- Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky.
- Přátelský kolektiv s věkovým průměrem okolo 30 let.
- Máme ostrůvek pro milovniky kafe, pro milovniky ranních vajíček a smothie maker se taky najde.

Další informace

Místo máme volné ihned!

Zaujala Tě naše nabídka?

Jsme team a všichni naši hráči jsou pro nás důležití, pokud se k nám chceš připojit, těšíme se na Tebe!

Neváhej a zašli nám svůj strukturovaný životopis na kariera@pilulka.cz.

Informace o pozici

  • Pilulka Distribuce s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Drahobejlova 36