Nabídka práce > Specialista akvizice - Praha/Brno

Specialista akvizice - Praha/Brno

Náplň práce

Máš zkušenosti z call centra, ale chtěl/-a bys sedět na té „druhé straně“? Nebo už víš něco o aktivním oslovování nových zákazníků a rozhodně Tě to baví?

Náš klient, pravý odborník na vyvážený osobní a pracovní život, Ti nabízí možnost přidat se do jejich týmu specialistů na akvizici.

Pokud se na sportovištích cítíš jako ryba ve vodě a nebojíš se barvitě si povídat o prospěšnosti sportu s lidmi, které ještě neznáš, pak si přijď poslechnout, co Ti náš klient může nabídnout!

Co na Tebe čeká:

- Příjemný tým o pár lidech, kteří rozjíždějí nový projekt v regionech (tedy i mimo Prahu) po telefonu
- Budování dobrých vztahů s klienty, kteří ještě nevědí, jak na to
- Pozorné naslouchání potřebám a možnostem zákazníků
- Aktívní spolupráce s ostatními odděleními, administrativa kolem nabídek, prostě všechno, co k tomu patří
- Kreativní brainstorming při tvorbě kampaní a promo akcí

Co se očekává od Tebe:

- Jsi entusiastický, prozákaznicky naladěný člověk, který ztělesňuje sportovního ducha a hodnoty, které prodává
- Máš příjemné vystupování, jednání s Tebou je radost
- Máš tah na branku, do práce Tě není třeba postrkovat
- Umíš obsloužit počítač - balíček MS Office, CRM nebo databáze
- Zkušenost s B2B je výhodou, ne podmínkou (stačí Ti zkušenost z call centra nebo jiné akvizice!)

Nabízíme Ti práci v kolektivu a společnosti, která propaguje work-life balance, žije a dýchá sportem. Náš klient je zaběhnutý a nabízí službu, která je mezi lidmi a společnostmi moc oblíbená, tudíž se rozhodně lépe prodává. Budeš pracovat s fajn kolegy, energickými lidmi, kteří uvítají Tvé nové nápady a pomůžou Ti je prosadit do praxe. Nabízí se možnost profesního růstu, především získávaní kvalitních a dobře znějících zkušeností, které Ti pomůžou do budoucna.

Samozřejmostí je motivační finanční ohodnocení, které závisí od Tvé aktivity a úspěchu. 5 týdnů dovolené, příspěvek na výuku AJ, energický mladý kolektiv – Zašli nám CV a přijď si o tom s námi prostě popovídat!

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha, Brno