Nabídka práce > Chcete získat užitečné zkušenosti do CV? Brigáda - Pomocný koordinátor

Chcete získat užitečné zkušenosti do CV? Brigáda - Pomocný koordinátor

Náplň práce

Chcete získat užitečné zkušenosti do životopisu? Už Vás nebaví brigáda v obchodech či ve skladech? Máte řidičský průkaz a osobní vůz k dispozici? Hledáte dlouhodobou brigádu? Baví Vás komunikovat a nebojíte se konfliktních situací?
Pak hledáme právě Vás...
Hledáme pracovníka do našeho týmu na pozici POMOCNÝ KOORDINÁTOR

Náplň práce:
* starost o KLÍČOVÉHO klienta v lokalitě Plzně, komplexní péče o provozní stránku
* aktivní komunikace s přidělenými zaměstnanci a klientem
* kontrola docházky přidělených zaměstnanců
* řešení případných nepřítomností zaměstnanců

Požadavky

* zkušenosti z personální nebo výrobní společnosti výhodou
* bydliště v Plzni či v blízkém okolí
* velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, zodpovědnost
* samostatnost a časovou flexibilitu
* pozitivní přístup a dobrou náladu
* řidičský průkaz a vlastní auto podmínkou!

Nabízíme

* zázemí mezinárodní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru
* práci na DPP/DPČ
* místo výkonu v Plzni
* mzda 100Kč/hod. + proplácení výdajů za benzín
* nestereotypní práci
* záleží nám na rozvoji našich zaměstnanců a proto jim šijeme tréninky na míru hlavně na základě toho, co potřebují.

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň