Nabídka práce > Koordinátor / tlumočník s ázerbájdžánštinou

Koordinátor / tlumočník s ázerbájdžánštinou

Náplň práce

* tlumočení a překlady textů, dokumentů apod.
* aktivní komunikace s ázerbájdžánštími zaměstnanci - tlumočení
* koordinace zaměstnanců během pracovní doby
* asistence zaměstnancům, pokud se objeví nějaký problém a jeho řešení (náhlá návštěva lékaře atd.)
* komunikace s mistry ohledně plánování směn
* asistence u lékařských prohlídek

Požadavky

* velmi dobrou znalost ázerbájdžánštiny
* týmového ducha
* komunikační a organizační schopnosti
* trpělivost a časovou flexibilitu
* angličtina výhodou

Nabízíme

* práce na HPP
* nástup IHNED či CO NEJDŘÍVE
* místo výkonu práce MÝTO U ROKYCAN
* nabízíme lákavé finanční ohodnocení
* denní komunikaci v ázerbájdžánštině
* možnost ZAJISTIT I UBYTOVÁNÍ
* zázemí mezinárodní výrobní společnosti

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň