Nabídka práce > Finanční účetní - OBJ835

Finanční účetní - OBJ835

Náplň práce

- účtování účetních dokladů
- zpracování přidělených oblastí podvojného účetnictví
- podíl na zpracovávání uzávěrek a ročních závěrek
- zpracovávání daňové problematiky ve spolupráci s daňovými poradci
- příprava podkladů pro audit
- komunikace s příslušnými úřady
- reporting vedení společnosti

Požadavky

- SŠ ekonomického směru
- praxi na pozici finanční účetní v mezinárodní společnosti
- velmi dobrou znalost českých účetních standardů a daňových zákonů
- aktivní znalost AJ
- schopnost zvládnout více úkolů najednou, ideální kandidát by měl být schopný/ochotný učit se nové - systémy, rozvíjet se a přebírat zodpovědnost - ideální kandidát by měl být samostatný, velmi pečlivý a pozitivně naladěný
- znalost práce s PC (MS Office), znalost SAP nutností
- proaktivita, vstřícnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
- jazykové a odborné kurzy
- 25 dní dovolené a 5 dní osobního volna
- příspěvek na dopravu
- flexibilní pracovní dobu v moderním pracovním prostředí
- zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti,…)
- po zkušební době další benefity
- místo pracoviště: oblast Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Personalistika a HR,
  • Plat: 30 000 - 45 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Louny