Nabídka práce > Prodejce/ Obchodník po telefonu OBJ546

Prodejce/ Obchodník po telefonu OBJ546

Náplň práce

- aktivní oslovování nových firem, které poptávají zaměstnance
- jednání se zástupci firem, které poptávají zaměstnance ( telefonické, e-mailové)
- péče o svěřené klienty (pravidelný kontakt VIP klientů)
- každodenní prodej inzerce pracovního portálu
- průběžné zaškolování
- pravidelné reporty

Požadavky

- zkušenosti z oblasti prodeje služeb ( reality, finance, prodej apod.)
- prokazatelné zkušenosti s řízením týmu pracovníků
- schopnost vybudovat tým kvalitních spolupracovníků
- schopnost pracovat podle stanovených pravidel
- schopnost vést, motivovat a dosahovat stanovených cílů
- obchodní a podnikatelský duch
- dobrá znalost práce na PC MS Office
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- živnostenský list

Nabízíme

- zázemí silné české společnosti (portál práce)
- práce ve vlastním personálním CRM systému
- vstupní a průběžná školení
- atmosféra svobodné firmy, která je orientována na výsledek nikoliv čas
- nadstandardní provizní ohodnocení, práci na živnostenský list
- obchodování v online databázovém systému firem
- obchodní konzultace

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama, Obchod a prodej, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Provizní systém
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Praha 5, možnosti i z domova