Nabídka práce > investiční referent

investiční referent

Náplň práce

Znalosti:
• Zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů
• Vyhláška č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, ve znění pozdějších předpisů
• Výhodou základní znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázkách
• Zákon č. 309/2006 Sb., o zajištění podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Požadavky

Požadavky:
• Vysokoškolské vzdělání stavebního směru (v oborech pozemní stavitelství, příprava realizace a provoz staveb, technické zařízení budov)
• Osvědčení o autorizaci dle zákona č. 360/1992 Sb., pro obor „POZEMNÍ STAVBY“ nebo „TECHNIKA PROSTŘEDÍ STAVEB“ (technik/inženýr)
• Praktické zkušenosti v oblasti výstavby, vedení staveb, technického dozoru stavebníka nebo řízení a vypracování stavebně projektových dokumentací.
• V rámci dovedností prokázat znalosti v sestavování investičních záměrů, stavebních rozpočtů a posuzování projektových dokumentací v rámci procesu investičních akcí.
• Iniciativní přístup k řešení, logické myšlení
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, KROS 4)
• Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita a samostatnost
• Ochota učit se novým věcem, sledování změn v předpisech
• Dobré komunikační, vyhledávací, vyjednávací a organizační schopnosti
• Trestní a občanská bezúhonnost
• Řidičský průkaz skupiny „B“

Nabízíme

Platové podmínky:
• 10. platová třída (příloha č. 2 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění)
platové rozpětí od 18.810,- do 28.320,- Kč v závislosti na výši uznané praxe
• Rizikový příplatek v rozmezí zákona od 600,- do 2.500,- Kč
• Osobní ohodnocení po zapracování
• Předběžný nástup - dohodou
• Místo výkonu práce – Jihlava „s působností v rámci Kraje Vysočina“

Další informace

Zájemci mohou zasílat své žádosti o přijetí do pracovního poměru s přiloženým životopisem na emailovou adresu lenka.kvasova@pcr.cz nebo na adresu Krajského ředitelství policie kraje Vysočina, Odbor personální, Vrchlického 46, 587 24 Jihlava. Bližší informace o pracovním místě získáte na tel. č. 974 261 407,725 661 028, Lenka Kvášová, personalista.

Informace o pozici

  • Krajské ředitelství policie kraje Vysočina
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: od 25000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme: Zajímavou a zodpovědnou práci, sociální jistotu, zázemí a perspektivitu státní organizace, 25 dnů řádné dovolené a 5 dnů insdispozičního volna, benefity FKSP
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Jihlava