Nabídka práce > V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 25 817 242.

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 25 817 242.

Náplň práce

- Vyřizování zákaznických reklamací
- Komunikace se zákazníky
- Řešení interních reklamací
- Spolupráce při sestavování plánu kontrol podle metodických pokynů
- Spolupráce při auditech zákazníkem
- Podpora při provádění auditu výrobku a procesních auditů

Požadavky

- SŠ, VŠ vzdělání technického zaměření
- Znalost nástrojů řízení jakosti výhodou
- Praxi v kvalitě nebo v technickém oboru
- Znalost norem ISO TS 16949 výhodou
- Flexibilitu, ochotu cestovat
- Znalost německého nebo anglického jazyka

Nabízíme

- práci v prostředí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti
- perspektivu dalšího osobního rozvoje
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké výhody

Další informace

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek