Nabídka práce > Obsluha do KAVÁRNY 100Kč

Obsluha do KAVÁRNY 100Kč

Náplň práce

Baví Vás komunikace se zákazníky? Nevadí Vám práce s pokladnou? Můžete chodit na ranní i odpolední směny dle požadavku?
Směny ranní (6.00-14.00 hodin) a odpolední (14.00-21.00 hod.)

Náplň práce:
* obsluha zákazníků
* úklid kavárny
* manipulace s hotovostí

Požadavky

* věk 18+
* potravinářský průkaz
* zodpovědnost a spolehlivost
* ochota pracovat na ranní (6-14) a odpolední (14-21) směny

Nabízíme

* mzda 100 Kč/hod.
* smlouvy typu DPČ
* lokalita: Plzeň
* dlouhodobou spolupráci
* zázemí stabilní společnosti
* pravidelnou mzdu každý měsíc (vždy 15. následujícího měsíce)

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 100 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Absolventy, důchodce, na mateřské
  • Místo pracoviště: Plzeň