Nabídka práce > KFC Národní přijme parťáky na noční směny (až 130,-/hod)

KFC Národní přijme parťáky na noční směny (až 130,-/hod)

Náplň práce

- Záleží na tom, kterou pozici si vybereš. Chceme, aby ti práce u nás co nejvíce sedla.
- Na pozici pokladní bude tvým hlavním úkolem poskytnout našim hostům ten nejlepší zážitek z návštěvy restaurace, přímá komunikace s hosty a jejich obsluha
- Na pozici kuchaře budeš marinovat, obalovat a dále zpracovávat kuřecí speciality dle našeho originálního receptu
- Na Přípravě pokrmů budeš připravovat a kompletovat objednávky, které následovně servírujeme hostům

Požadavky

- Pracovat s radostí v týmu je pro tebe samozřejmostí
- Přijít o 5 minut dřív je pro tebe akorát, na čas je pozdě
- Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se
- Mít dokončené základní vzdělání

Nabízíme

Naše provozovna KFC Národní přijme kolegy na noční směny na plný nebo zkrácený úvazek na pozici SERVIS (příprava pokrmů), POKLADNA (obsluha hostů) nebo KUCHYŇ (příprava masa).
Za noční směny získáte příplatek 10% a budete se moci věnovat svým záležitostem přes den.

Informace o pozici

  • KFC
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Chemie a potravinářství, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémieSleva na firemní výrobky/službyVzdělávací kurzy, školeníObčerstvení na pracovištiFiremní akce
  • Místo pracoviště: Praha, Národní 961