Nabídka práce > BRIGÁDA V LIKÉRCE - RANNÍ/ODPOLEDNÍ SMĚNA

BRIGÁDA V LIKÉRCE - RANNÍ/ODPOLEDNÍ SMĚNA

Náplň práce

Hledáte brigádu NA PŘÍŠTÍ TÝDEN? Máte potravinářský průkaz? A věk 18+? Chcete si vybrat směnu? Pak hledáme právě Vás…

Náplň práce:
* vázání provázku, skládání kartonů, vkládání lahví do krabiček
* skládání plných kartonů na paletu
* kompletace dárkových balení
* vylévání alkoholu

Požadavky

* fyzická zdatnost
* trpělivost, pečlivost, spolehlivost
* zodpovědnost, 100% docházka
* PLNOLETOST A ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ!!!

Nabízíme

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* místo výkonu: Plzeň – Božkov
* výbornou dopravní dostupnost - MHD
* práce na dny pondělí, úterý, středa, čtvrtek (6.00-14.00;14.00-22.00)
* mzda od 90 Kč/hod. (fixní mzda 90Kč/hod. + příplatek za práci se stroji 10Kč/hod.)
* práci vhodnou pro aktivní důchodce, studenty, maminky na MD ...

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Plzeň