Nabídka práce > PŘÍPRAVÁŘ STUDENÉ KUCHYNĚ - garantováno 145Kč/hod.Zdarma SVOZ

PŘÍPRAVÁŘ STUDENÉ KUCHYNĚ - garantováno 145Kč/hod.Zdarma SVOZ

Náplň práce

Hledáte práci, kde Vás po sezóně nepropustí? Hledáte společnost, kde Vás budou brát jako subjekt a nikoliv pouze jako objekt? Přidejte se tak k týmu, kde SLOVO KAŽDÉHO MÁ VÝZNAM A SVOJÍ VÁHU !!!

Hledáme kandidáty na přípravu jídel na palubu letadel .... do společnosti, která je velkým hráčem v leteckém průmyslu.

NOVĚ SVOZOVÁ DOPRAVA ZDARMA
MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - PLANÁ U MAR.LÁZNÍ - TACHOV a zpět

Náplň práce:
- příprava potravin na palubu letadel (konkrétně připravovat bagety a obložené talíře, které jsou podávány v letadlech jako občerstvení)
- krájení, porcování jídel
- úklid pracovní plochy
- různorodá činnost každý den
- skenování produktů

Požadavky

- schopnost pracovat v týmu
- trestní bezúhonnost podmínkou
- flexibilita, zodpovědnost
- zkušenosti s výrobními procesy výhodou
- vlastní dopravu do zaměstnání

Nabízíme

nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: Bor u Tachova
- fixní mzda 145 Kč/hod. (+ příplatky za noční směny, příplatky za přesčasy a víkendové směny)
- 3směnný provoz (R/O/N)
- práci na plný úvazek
- provoz pondělí až neděle (práce dle směnného kalendáře)
- dovolená 4 týdny
- zázemí významné společnosti
- SVOZOVÁ DOPRAVA ZDARMA (Mariánské Lázně- Planá - Tachov)

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 22 000 - 27 000 Kč/měsíčně
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Tachov