Nabídka práce > Finanční účetní s AJ

Finanční účetní s AJ

Náplň práce

- Účtování dodavatelských a odběratelských faktur pro mezinárodní pobočky
- Příprava a provádění plateb za dodavatelské faktury
- Účtování bankovních výpisů
- Provádění rekonciliace účtů, řešení nesrovnalostí
- Podílení se na měsíční a roční účetní uzávěrce
- Komunikace se zahraničními dodavateli a zahraničními kolegy

Požadavky

- SŠ/VŠ ekonomického směru
- Podvojné účetnictví
- Dobrá komunikativní znalost AJ (B2)
- Pokročilá znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel)
- Znalost účetních systémů (Oracle) výhodou
- Praxe výhodou
- Orientace na detail, pečlivost, přesnost
- Práce s daty, systémy
- Schopnost konstruktivní práce pod tlakem, proaktivní přístup, flexibilita

Nabízíme

- Zajímavou pracovní náplň ve firmě s pozitivní firemní kulturou
- 5 týdnů dovolené
- Moderní kanceláře v centru Plzně
- Stravenky v hodnotě 90 Kč
- Zdarma jazykové kurzy a další vzdělávání
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Zvýhodněné telefonní tarify
- Firemní akce
- Placené přesčasy s možností jejich výběru formou náhradního volna

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 184 582.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk - B2
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň