Nabídka práce > Šička - Písek CENTRUM - JEN 2 SMĚNY - příspěvek na dopravu

Šička - Písek CENTRUM - JEN 2 SMĚNY - příspěvek na dopravu

Náplň práce

Firma ERT Automotive Bohemia s.r.o. v CENTRU PÍSKU hledá ŠIČKY pro výrobu kožených a koženkových komponentů do interiérů automobilů pro nově nabíhající projekty!

Požadavky

- praxi v oblasti šití

Nabízíme

- práci v klidném čistém prostředí na HPP v CENTRU Písku
- plat od 18 000 Kč + speciální příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod
- 100 Kč stravenku za odpracované alespoň 4 hodiny plně hrazené zaměstnavatelem
- PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU pro mimo písecké
- pracovní doba 37,5 hodiny/týdně
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč po ZD
- Cafeterie po odpracovaném roce

Informace o pozici

  • ERT Automotive Bohemia s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 18 000 + speciální příplatek za odpolední směnu 10 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Písek