Nabídka práce > Brigáda - mzdová účetní (Flexibilní prac.doba)PLZEŇ

Brigáda - mzdová účetní (Flexibilní prac.doba)PLZEŇ

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici mzdová účetní? Umíte pracovat v programu SAP? Chcete zpracovávat podklady pro mzdy a zároveň komunikovat denně se zaměstnanci?
Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- vedení personální agendy
- práce v programu SAP
- vyhotovování pracovních smluv
- evidence pracovní neschopnosti
- odpovědnost za včasné přihlášení cizích státních příslušníků na ZP a ÚP
- kontrola pracovních výkazů

Požadavky

- zkušenosti na pozici mzdová účetní
- zkušenosti s programem SAP (podmínkou)
- zodpovědnost, preciznost
- spolehlivost

Nabízíme

- nástup IHNED či CO NEJDŘÍVE
- místo výkonu PLZEŇ
- zajímavé finanční ohodnocení
- flexibilní pracovní doba (dle domluvy)
- výpomoc na cca 2měsíce (výpomoc za dlouhodobě nemocného člena týmu)
- zázemí mezinárodní výrobní spoelčnost
- vhodné pro kandidáty v důchodu, na MD, apod.

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa, Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Plzeň