Nabídka práce > PROJEKTOVÝ TECHNOLOG AŽ 50 000Kč - služební vůz!

PROJEKTOVÝ TECHNOLOG AŽ 50 000Kč - služební vůz!

Náplň práce

Vyznáte se ve strojírenství? Chcete pracovat na projektech v automobilovém průmyslu? Domluvíte se anglicky nebo německy a umíte pracovat v CAD nebo Catia V5? Napište nám!

Nově obsazujeme pozici "Projektový technolog"

Co Vás čeká:

- plánování výrobních postupů (výroba dílů)
- technická podpora při náběhu výroby nových dílů dle směrnic
- vytváření cenových kalkulací
- práce na vlastních projektech
- komunikace se zákazníky

Požadavky

- u absolventů nutná VŠ strojírenského zaměření
- pro zkušenější kandidáty požadovaná praxe v automotive
- znalost CAD, Catia V5 nebo NX
- komunikativní němčina nebo angličtina
- znalost slévárenství výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * závodní stravování * 13. plat * služební vůz k soukromým účelům * mobilní telefon * příspěvek na penzijní a životní pojištění * možnost výuky jazyků
  • Místo pracoviště: Liberec