Nabídka práce > KONSTRUKTÉR| plastové díly

KONSTRUKTÉR| plastové díly

Náplň práce

Chcete být součástí přátelského kolektivu, který se podílí na vývoji našeho produktu? Máte zkušenosti v oblasti konstrukce plastových výrobků a chcete se v této oblasti i nadále realizovat? Láká Vás práce, kde nebudete sedět jen za počítačem? Pak jste člověk přímo pro nás! Hledáme posilu do týmu na pozici “KONSTRUKTÉR| plastové díly".

Co Vás čeká?

* optimalizace nynějších řešení výrobků, analýzy a testování
* vyjednávání s dodavateli služeb a materiálů
* návrhy a realizace mechanických částí vývojových projektů v oblasti zabezpečovacích systémů a domácí automatizace
* rozvoj Vašich dovedností v oboru i v jazycích

Požadavky

* znalost technologie vstřikování termoplastů (ABS, PC, PA a další)
* praxe s návrhovými CAD programy
* znalost konstrukce výrobků z plastů
* anlický jazyk na komunikativní úrovni
* chuť se učit novým věcem
* tvořivé myšlení
* schopnost samostatného vedení projetku
* výhodou budou zkušenosti s ProEngineer nebo CREO

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční prémie * pružná pracovní doba * kafetérie * firemní školka * relokační balíček * fitness a relax * zdravotní volno (sick days) * jazykové kurzy * odborné vzdělávání a profesní růst
  • Místo pracoviště: Liberec