Nabídka práce > Technický manažer - automotive

Technický manažer - automotive

Náplň práce

Máte technické znalosti a zkušenosti s vedením lidí v oblasti automotive?

Mezinárodní společnost, subdodavatel automobilového průmyslu, hledá do svého rostoucího týmu vhodného kandidáta na pozici Technický manažer.

Náplň práce technického manažera bude:

- vedení týmu
- řešení technické i finanční stránky závodu
- řízení údržby v APU
- příprava rozvrhu TPM a jeho řízení a analýzy
- zodpovědnost za rozpočet
- řízení náhradních dílů ve spolupráci s manažerem FIFA a spolupráci s externími dodavateli pracovníků a materiálu

Požadavky

- SŠ/VŠ – technického směru, elektro výhodou
- zkušenost z automotive
- zkušenost s vedením týmu
- AJ na komunikativní úrovni
- velmi dobré organizační, komunikační a prezentační dovednosti
- analytické a logické myšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 6 týdnů dovolené - 1200 Kč výrobní bonus - jazykové vzdělávání v rámci podniku - odborné vzdělávání v tuzemsku a zahraničí - nadstandardní finanční ohodnocení - příjemné moderní pracoviště - podporu při relokaci, příspěvek na dojíždění 3 kč/km - do
  • Místo pracoviště: Rokycany