Nabídka práce > Procesní inženýr

Procesní inženýr

Náplň práce

Hledáme praktika, který se vyzná v optimalizacích výroby a celkově jejích procesech. Procesní inženýrství je v dnešní době velmi žádané, to vy určitě víte, ale není procesní inženýr jako procesní inženýr. Budete mít možnost se přiučit spoustu věcí, pracovat s novými projekty a technologiemi. Zašlete nám svůj životopis.

Budete mít na starosti:

- řízení startu sériové výroby
- definování a optimalizaci výrobních procesů
- kontrolu standardů kvality, zavádění FMEA do procesu
- zaškolování operátorů

Požadavky

- strojní nebo elektrotechnické vzdělání
- komunikativní znalost AJ - schopnost reagovat a domluvit se
- zkušenosti na pozici procesního inženýra - výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 6 týdnů dovolené - výrobní bonus - smlouvu na dobu neurčitou - jazykové vzdělávání - příspěvek na dojíždění - flexibilní pracovní dobu - Dotované stravování
  • Místo pracoviště: Rokycany