Nabídka práce > Milionový obchodník Hradec Králové

Milionový obchodník Hradec Králové

Náplň práce

- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- telefonická a osobní jednání s možnými partnery
- péče o následně vybudované portfolio
- prodej atraktivního produktu, který se vyvíjí a odráží aktuální trendy
- konzultace s partnery ohledně nastavení jeho akcí a produktů
- spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadavky

- obchod v krvi
- silnou vnitřní motivaci a cílevědomost
- kreativní a konzultativní styl prodeje
- schopnost běžné práce s internetem
- chuť iniciativně zkoušet nové možnosti.
- radost z přinášení nových zajímavých partnerů

Nabízíme

- různorodou a pestrou práci v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější firmě dle Google Trends
- zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
- nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
- práci v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 150 lidmi
- v terénu plnou podporu obchodního manažera
- vstupní zaškolení
- práci na plný úvazek s flexibilním plánováním času
- atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru
- otevřenou firemní kulturu a zaměstnanecké benefity
- nástup klidně zítra či dle dohody

Další informace

Slevomat.cz je nejrychleji rostoucí firmou českého internetu, když dokázal dosáhnout ročního obratu 1 miliardy korun již za 3 roky a 9 měsíců od svého vzniku. Je první a největší firmou, která na českém trhu představila koncept hromadného nakupování. Zákazníkům každý den představuje výjimečné cenové nabídky na lokální služby, pobyty, zájezdy i zboží. Za dobu svého fungování Slevomat.cz zákazníkům ušetřil již přes 4 miliardy korun a rozšířil svou zákaznickou bázi na více než jeden milion lidí. Jen za poslední rok tým Slevomatu vyrostl o více než 100 zaměstnanců a neustále hledá další talenty. Chcete se také stát součástí našeho týmu?

Informace o pozici

  • Slevomat.cz
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Ostatní, Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek