Nabídka práce > Nový výzva pro skladníky v Plzni HPP, od 23tis.Kč

Nový výzva pro skladníky v Plzni HPP, od 23tis.Kč

Náplň práce

Chcete být u zrodu něčeho nového v Plzni? Už Váš nebaví neosobní provozy, kde si Vás neváží? Už nechcete být součástí hektické mašinérie? A k tomu všemu máte zkušenost ve skladu?
PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS...

Náplň práce:
* příjem a výdej zboží, včetně související kontroly materiálu
* skenování, zadávání dat do systému
* zaskladňování / vyskladňování materiálu z regálových systémů
* nakládky a vykládky zboží z rozvozových aut
* operativně provádět veškeré manipulační, kompletační, kontrolní a ostatní operace v rámci skladového hospodářství
* dodržovat předpisy bezpečnosti práce a požární ochrany
* řádně pečovat o svěřenou manipulační a skladovací techniku
* práce ve třísměnném provozu

Požadavky

* platný průkaz VZV / Retrak
* zkušenosti ve skladu velkou výhodou
* flexibilita, odpovědnost, pečlivost
* trestní bezúhonnost

Nabízíme

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* místo výkonu práce: Plzeň
* práci na hlavní pracovní poměr (možnost i nástupu do KMENOVÉHO STAVU)
* zajímavé finanční ohodnocení od 23tis.Kč (závisí na zkušenostech)
* 3 směnný provoz, bez víkendů
* perspektivní práce pro nadnárodní společnost
* systematické zaškolení, možnost dalšího vzdělávání
* čisté pracovní prostředí

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 23000-28000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Plzeň