Nabídka práce > Operátor - NOVÁ PRACOVNÍ POZICE PLZEŇ, OD 22tis.Kč

Operátor - NOVÁ PRACOVNÍ POZICE PLZEŇ, OD 22tis.Kč

Náplň práce

- vybalování, čistění produktů
- jednoduchá montáž držáků na pohony
- práce v sedě/práce ve stoje
- jednoduchá manuální práce

Požadavky

- manuální zručnost
- spolehlivost
- zodpovědnost

Nabízíme

- nástup IHNED či DOHODOU (nástup 23.4.)
- lokalita: Plzeň
- práce na HPP
- mzda 22.000 - 24.000 Kč( fixní mzda 140Kč/hod. +1.000 docházkový bonus +1.000 výkonnostní bonus) + zákonné příplatky
- práce v čistém prostředí
- rodinný charakter společnosti (malá společnost do zaměstnanců)
- práce od pondělí do pátku (R/O/N) - ze začátku jen 2směnný provoz

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek