Nabídka práce > Opertions supervisor

Opertions supervisor

Náplň práce

- definování požadavků na provoz skladu a montážních linek ve spolupráci s Operations Manager, zajištění implementace nových strategií a postupů
- přiřazování úkolů členům týmu a kontrola kvality provedené práce
- průběžné řízení výkonu týmu, školení a koučování týmu
- vedení týmu z hlediska interpersonálních vztahů
- vedení start-up projektů – montážní linky apod.
- odpovědnost za hodnocení pracovního výkonu
- denní spolupráce s interními odděleními a externími zákazníky
- dokumentace, reporting
- praktické zkušenosti s vedením skladu a skladovými procesy
- zodpovědnost za BOZP

Požadavky

- zkušenosti s vedením lidí
- odpovídající předchozí praxe ve skladu a operativě
- flexibilita, odpovědnost, pečlivost
- anglický jazyk – mírně pokročilá znalost
- organizační a komunikační schopnosti
- časová flexibilita (možný směnný provoz)

Nabízíme

- nástup možný IHNED či CO NEJDŘÍVE
- místo výkonu práce: Plzeň
- práci na HPP do KMENOVÉHO STAVU
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- smlouvu na dobu neurčitou
- čisté pracovní prostředí
- stravenky
- 6 týdnů dovolené
- perspektivní práce pro nadnárodní společnost
- systematické zaškolení, možnost dalšího vzdělávání
- možnost osobního a karierního rozvoje

Další informace

Chcete být na začátku rozjíždějícího se projektu? Chcete být u zrodu úplně něčeho nového? Chcete, abyste uplatnil Vaše zkušenosti? Baví Vás dohlížet na práci ostatních? Jste flexibilní? Chcete pracovat v čistém provozu?
Pak nastupte na pozici Operations Supervisor (Supervizor skladu).

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek