Nabídka práce > Obchodní zástupce - stavebniny

Obchodní zástupce - stavebniny

Náplň práce

Jste komunikativní, dravý, je Vám přirozený tah na branku? Pro našeho významného klienta, českého distributora stavebních materiálů, hledáme novou posilu do týmu na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE - oblast střech.
Pokud hledáte stabilní pracovní prostředí, mladý a přátelský kolektiv, pak hledáme právě Vás!

Vaší denní náplní práce bude komunikace se stávající klientelou, udržování a další rozšiřování vzájemných obchodních vztahů a akvizice nových klientů v regionu Vysočina - kolem Havlíčkova Brodu. Budete odpovědný za tvorbu nabídek, vyjednávání obchodních podmínek, uzavírání smluv a za vytyčené obchodní výsledky. Budete se taktéž podílet na cenotvorbě a administrace spojené s vyřízením vzniklých objednávek.

Jaká je naše představa o ideálním kolegovi:
- má min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
- rozumí si s Excelem a Outlookem
- je komunikativní a má reprezentativní vystupování a projev
- je cílevědomý a baví ho vyjednávat
- nejlépe už má zkušenost z jiné obchodnické pozice
- je aktivním řidičem

Co Vám nabídneme?
- uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
- atraktivní fixní část mzdy plus motivační provize
- zaměstnanecké benefity tj. stravenky ,vzdělávání, automobil + mobilní telefon aj.
- nástup možný ihned
- pracovní místo Havlíčkův Brod a okolí

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek