Nabídka práce > Marketingová specialista junior

Marketingová specialista junior

Náplň práce

Máte rád/a nové výzvy? Jste kreativní, umíte a hlavně chcete prosadit sebe a své myšlenky? Umíte překvapit čerstvým přístupem, který konečně nebude zákazníky nudit?

Pro našeho klienta z oblasti elektra hledáme marketingového specialistu juniora, který bude pracovat v komplexním marketingu společnosti jak ve vztahu k značce společnosti, tak marketingu produktů, které společnost nabízí.
Spolupracovat budete s týmem brand a digital marketingu, produktových specialistů, týmem obchodní zástupců, s in-house grafickou podporou apod.
Ideální kandidát je člověk se zkušenostmi přímo s touto pozicí – komplexním marketingem, který se zapojí do společné práce, která ho bude bavit a bude se v ní chtít realizovat. Zvládne udělat něco navíc a je orientovaný na výkon!

Požadavky:
- zkušenost s marketingovými aktivitami ATL/BTL (možno i při studiu VŠ)
- zkušenosti s klientským jednáním
- samostatnost, chuť se seberealizovat v oblasti marketingu, disciplinovaný nadšenec
- dobrou komunikační schopnost a týmovost, znalost anglického jazyka na min. úrovni B2
- schopnost pracovat s daty a vyhodnocovat aktivity
- učenlivost a snahu rozvíjet se

Náplň práce:
- ATL a BTL aktivity ve spolupráci s největšími prodejci v ČR
- originální reklamních strategie
- spoluvytváření odlišné prodejní prezentace, která dokáže zákazníky překvapit
- veškerá podpora prodeje

Pokud věci rádi zlepšujete a chcete pracovat ve stále se rozvíjející firmě s rodinnou strukturou vedení, díky které je možné ovlivňovat projekty i na celosvětové úrovni, pak vám nabízíme:

- možnost kreativní práce, prostor pro Vaše nápady
- dlouhodobou a stabilní práci, zázemí silné společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- kreativní, menší tým lidí s nadšením pro práci
- možnosti vzdělávání a rozvoje a získání cenných zkušeností z této oblasti
- PP na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, stravenky a další benefity (slevy na produkty společnosti apod.)

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek