Nabídka práce > Pricing analyst

Pricing analyst

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti farmacie, hledáme velmi dobře anglicky hovořícího uchazeče/uchazečku na pozici:

PRICING ANALYST

Hlavní náplň práce:

- poskytování konzultantské a analytické podpory pro vybrané trhy v EMEA regionu v oblasti pricing, margin a profitability
- aktivní spolupráce s odděleními sales a marketing na lokální i globální úrovni
- nastavení strategie, analýzu trendů, reporting

Požadujeme:

- ukončené VŠ ekonomického zaměření
- min. 2-3 roky zkušeností ve finančním oboru se zaměřením na pricing/business analýzu/finance
- velmi dobrá znalost angličtiny
- pracovní nadšení a tah na branku
- perfektní organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

- práci ve stabilním prostředí nadnárodní společnosti
- možnost profesního růstu
- využití AJ na denní bázi
- motivující platové ohodnocení
- kafeteria bonusový systém, penzijní připojištění, stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days...

V případě zájmu prosím posílejte CV v českém i v anglickém jazyce.

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek