Nabídka práce > Produktový specialista - Úvěry

Produktový specialista - Úvěry

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví/leasingu, hledáme šikovného uchazeče na pozici:

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Náplň práce:

• Spravování a případný vývoj/úprava produktu – úvěry a financování
• Příprava a schvalování dokumentace
• Finanční analýza a kalkulace
• Spravování a případný vývoj/úprava produktu – úvěr
• Produktová podpora pro zákazníky i kolegy
• Monitoring trhu/konkurence
• Tvorba informačních podkladů

Požadujeme:

• VŠ ekonomického směru, vhodné i pro absolventy/ SŠ + praxe v oboru
• Znalost finanční matematiky nebo praxe s finančními produkty výhodou
• Pokročilá znalost AJ (B2/C1)
• PC pokročilá uživatelská úroveň (MS Office, hlavně Excel)
• Komunikační schopnosti, flexibilita, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

• Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
• Moderní a přátelské pracovní prostředí
• Motivující finanční ohodnocení a skvělý balíček benefitů
• Flexibilní pracovní doba

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek