Nabídka práce > Obchodník pro gastronomii a zážitky (Praha)

Obchodník pro gastronomii a zážitky (Praha)

Náplň práce

Chtěli byste obchodovat v segmentu tak rozsáhlém, že nebudete vědět, koho oslovit dřív? Každý den vzniká v Praze nová restaurace, kavárna či bar a jako houby po dešti se objevují i další možnosti toho, co v metropoli zažít, čím rozvířit adrenalin a co prozkoumat. Navíc na každém rohu je vyhlášená restaurace, nebo naopak neznámý podnik čekající na objevení.

Přidejte k tomu nekonečně variabilní produkt, který lze přizpůsobit každému partnerovi na míru, sílu značky, kterou netřeba představovat, a máte obchodníkův sen.

Slevomat přináší zákazníkům každý den inspiraci k tomu, co v Praze vyzkoušet. A protože kapacita města se zdá nevyčerpatelná, obchodní tým stále rozšiřujeme.

Koho hledáme?

Dařit se u nás bude obchodníkům, kteří se nebojí oslovit velkého partnera se zvučným jménem i umí odhalit potenciál toho menšího, klidně z okraje Prahy. Jste neúnavní průzkumníci nových trendů a víte, co bude frčet příště? Pak jste u nás správně.

Na oplátku dostanete velkou svobodu a samostatnost v obchodování. Je na vás, jak si domluvíte schůzky a jestli jste spíš ranní ptáče či noční sova – důležité jsou výsledky.

I když se obchoduje v terénu, rádi se scházíme v naší vinohradské kanceláři, kde fungujeme nejen jako kolegové, ale i jako sehraná parta.

A co ještě za to?

Třešničkou na dortu je motivační systém, který máme nastavený tak, abychom vás odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také pomocí dalších bonusů, v nichž se odráží rovněž aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

Nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů, no a v neposlední řadě si z kolegů děláme přátele, se kterými rádi zajdeme na pivo.

K úkolům obchodníka patří zejména:

Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v segmentu gastro, zážitků a služeb
Telefonická a osobní jednání s možnými partnery
Péče o následně vybudované portfolio
Prodej atraktivního produktu, který se stále vyvíjí a odráží aktuální trendy
Konzultace s partnery ohledně nastavení jejich akcí a produktů
Spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadavky

- obchod v krvi
- silnou vnitřní motivaci a cílevědomost
- kreativní a konzultativní styl prodeje
- schopnost běžné práce s internetem
- chuť iniciativně zkoušet nové možnosti.
- radost z přinášení nových zajímavých partnerů

Nabízíme

- různorodou a pestrou práci v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější firmě dle Google Trends
- zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
- nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
- práci v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 150 lidmi
- v terénu plnou podporu obchodního manažera
- vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
- práci na plný úvazek s flexibilním plánováním času
- atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru
- otevřenou firemní kulturu a zaměstnanecké benefity
- nástup klidně zítra či dle dohody

Další informace

Tak pojďte do toho s námi!
Využijte nově vzniklých příležitostí, pošlete své CV s předmětem "Praha" na prace@slevomat.cz a připište, proč si myslíte, že nám to spolu může klapat.

Informace o pozici

  • Slevomat.cz
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha