Nabídka práce > Inženýr kvality

Inženýr kvality

Náplň práce

- Zajištění dohledu při uvolňování nových dílů
- Hodnocení nových výrobních procesů z hlediska způsobilosti (CPK, CMK)
- Spolupráce při přípravě systému kvality – plány a kontrolní instrukce, procesní FMEA
- Komunikace se zákazníky a dodavateli, řešení reklamací
- Blokování vadných dílů a jejich likvidace
- Kontrola nápravných opatření
- Příprava a realizace na zákaznické audity
- Zajištění technického a kvalitativního dohledu při uvolňování nových dílů
- Analýza a řešení zákaznických reklamací
- Provádění systémových, procesních a výrobních auditů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- 2 roky praxe v oblasti kvality
- Velmi dobrá znalost AJ nebo NJ podmínkou
- Znalost ISO/TS 16949
- Znalost nástrojů kvality
- Znalost prostředí automotive
- Schopnost řešit problémy, logické rozhodování
- Aktivní přístup, dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

- Práci ve stabilní prosperující společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 13. plat (rozdělen na odměnu za docházku a za hospodářský výsledek)
- Příspěvek na penzijní připojištění (po 1 odpracovaném roce)
- Unišeky (1500 ročně)
- Odměny za odpracované roky, odměny k životnímu jubileu
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky

Další informace

- Stravenky

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ/NJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Bor u Tachova