Nabídka práce > HR Officer

HR Officer

Náplň práce

- Podpora HR manažerky
- Zajištění všech operativních potřeb v rámci oddělení HR
- Nábor zaměstnanců dle potřeb jednotlivých oddělení
- Zajištění související administrativy – vedení osobních záznamů jednotlivých zaměstnanců, sepisování pracovních smluv, jejich změny a ukončení
- Komunikace s personálními agenturami
- Evidence a kontakt se státními úřady
- Správa zaměstnanců v docházkovém systému
- Příprava podkladů pro mzdy
- Zajištění školení dle rozvojových plánů, evidence školení
- Objednávání kancelářských potřeb
- Další dílčí úkoly

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Komunikativní znalost AJ podmínkou
- Praxe v oblasti personalistiky nutností
- Znalost zákoníku práce
- Dobrá znalost Microsoft Office
- Organizační schopnosti, aktivní přístup, komunikativní dovednosti

Nabízíme

- Práci ve stabilní prosperující společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 13. plat (rozdělen na odměnu za docházku a za hospodářský výsledek)
- Příspěvek na penzijní připojištění (po 1 odpracovaném roce)
- Unišeky (1500 ročně)
- Odměny za odpracované roky, odměny k životnímu jubileu
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Bor u Tachova