Nabídka práce > Nákupčí

Nákupčí

Náplň práce

- Zodpovědnost za výběr dodavatelů pro nové nebo stávající projekty
- Monitorování dodavatelů (výkony, náklady aj.)
- Vyjednávání technického a ekonomického vývoje s dodavateli (rámcové smlouvy)
- Návrh a realizace efektivního nákupního řešení
- Podpora projektových týmů a odběratelů
- Udržování dodavatelských vztahů v dlouhodobé perspektivě
- Řešení strategických problémů s dodavateli
- Podpora snižování nákladů, kontrola rozpočtu aj.

Požadavky

- technické vzdělání (strojní) se zkušenostmi z obchodu
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost trhu (primárně pro komodity ocel, lisování, svařování, ložiska)
- znalost anglického jazyka podmínkou (obchodní a technická jednání)
- schopnost jednání s dodavateli (obchodní a cenová jednání)
- analytické myšlení

Nabízíme

- práci ve stabilní společnosti
- možnost nástupu dle dohody
- výše mzdy závisí na znalostech a zkušenostech
- zaměstnanecké benefity, příspěvek na dopravu, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, roční odměny, věrnostní odměny, příspěvek na závodní stravování

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek