Nabídka práce > Tlumočník/překladatel(ka) - japonština, angličtina

Tlumočník/překladatel(ka) - japonština, angličtina

Náplň práce

MÁTE ZNALOSTI V ANGLIČTINĚ, JAPONŠTINĚ? BAVILA BY VÁS PRÁCE JAKO PŘEKLADATEL/TLUMOČNÍK? CHCETE FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU? TAK ČTĚTE DÁL…

Náplň práce:
- tlumočení, překlady (ČJ - JAP - AJ)
- tlumočení v rámci vnitrofiremní komunikace – vývojové oddělení
- překlady dokumentů, směrnic, prezentací
- podpora japonského managementu

Požadavky

- znalost japonštiny na pokročilé úrovni
-znalost angličtiny na pokročilé úrovni
-VŠ vzdělání
-loajalita, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
-krátká praxe s překlady a tlumočení v průmyslu
-znalost japonské firemní kultury výhodou
-PC gramotnost (MS Office na uživatelské úrovni)
-řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení
- každoroční navyšování mzdy
- profesní i kariérní růst
- 2 krát ročně finanční bonus
- systém firemních benefitů
- moderní pracovní zázemí
- jazykového vzdělávání
- FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.com nebo nás navštivte na pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: angličtina, japonština
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek