Nabídka práce > Práce pro kutily! NOVĚ NAVÝŠENÍ MZDY

Práce pro kutily! NOVĚ NAVÝŠENÍ MZDY

Náplň práce

- montáž leteckých interiérů
- výroba kuchyňských a šatních modulů pro nejrozšířenější řadu letadel firmy Airbus

Požadavky

- manuální zručnost
- pečlivost a spolehlivost
- ZÁKLADNÍ znalost čtení technických výkresů
- výhodou praxe v oborech zámečník, truhlář, automechanik, sádrokartonář

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- 2směnný provoz
- 5 týdnů dovolené
- nástupní mzda 22.000Kč (fixní mzda 21.000 Kč + docházkový bonus 1.000Kč)
- při vzájemné spokojenosti možnost přestupu DO KMENOVÉHO STAVU
- stravenky v hodnotě 70Kč
- MOŽNOST ZAJISTIT I UBYTOVÁNÍ

Další informace

Jste kutilský typ a chcete, aby Vás práce bavila? Chcete vytvářet produkty, které vidí celý svět? Chcete pracovat pouze na 2směny? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO, tak hledáme právě Vás!

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek