Nabídka práce > Pracovník pozinkovny - vhodné pro muže

Pracovník pozinkovny - vhodné pro muže

Náplň práce

- zavěšování, začišťování, kontrola pozinkovaného materiálu
- manipulace s pozinkovým materiálem

Požadavky

- manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- spolehlivost a pracovitost
- 100% docházka

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- základní mzda 96– 104 Kč/hod + zákonné příplatky (příplatky za víkend 10%, za přesčas o víkendu 10%, svátek 100%, přesčas 25%, noční 10%)
- 3 směnný provoz
- po 1 odpracovaném roce nárok na tzv. 13. + 14. plat
- stravenky 80 Kč
- BONUS za doporučení až 1.000,- Kč

Další informace

Nový rok, nový začátek s novou prací. Pojď se přesvědčit, že stále existují zaměstnavatelé, kteří Tě za poctivou práci správně ohodnotí. Hledáme vhodné uchazeče na pozici PRACOVNÍK POZINKOVNY.
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek