Nabídka práce > Administrativní pozice -PMC Specialist

Administrativní pozice -PMC Specialist

Náplň práce

- komunikace v angličtině na denní bázi (vypracovaní reportů v anglickém jazyce)
-zodpovědnost za vytváření a zkoordinování výrobního plánu interně i externě
-zodpovědnost za řízení toku materiálu včetně celkové kontroly, prognóz, nedostatku, přebytku, příchodu atd.
-zodpovědnost za přípravu materiálového/výrobního/přepravního plánu pro dodavatele a zákazníky
-zodpovědnost za počítání inventury a analýza zjištěných rozdílů
-dohled nad operacemi na konci měsíce a jejich kontrola
-další požadované úkoly v rámci oddělení

Požadavky

- znalost práce s PC (hlavně MS excel)
- vysokoškolský diplom (výhodou)
- plynulá čeština a angličtina
- analytické myšlení
- praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost ERP systému Oracle výhodou

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: PLZEŇ - KŘIMICE
- nástupní mzda od 26.000Kč (výše mzdy dle zkušeností)
- flexibilní pracovní doba
- 4 týdny dovolená
- stravenky po odpracování půl roku
- po zapracování možnost dalšího bonusu

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek