Nabídka práce > Operátor výrobní linky, nástupní plat 20.100 + variabilní složka

Operátor výrobní linky, nástupní plat 20.100 + variabilní složka

Náplň práce

- obsluha výrobní linky
- obsluha strojů
- ruční manipulace s materiálem

Požadavky

- manuální zručnost
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- schopnost pracovat dle pracovních postupů
- spolehlivost, samostatnost, zručnost

Nabízíme

-nástup možný IHNED či DOHODOU
-místo výkonu práce: PLZEŇ
- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
-nástupní plat 20.100 Kč (po zvládnutí určitého typu operací 21.400 Kč operátor C, 22.100 Kč operátor B, 23.000 Kč operátor A) + variabilní složka dle hodnocení pracovního výkonu v aktuálním měsíci 1.200- 1.700 Kč
- 3směnný provoz
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování, příspěvek na dojíždění
- možnost pracovat i přesčas a o víkendu
- BONUS za doporučení až 1.000,- Kč

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek