Nabídka práce > TECHNIK EMS (ochrana životního prostředí) OBJ1955

TECHNIK EMS (ochrana životního prostředí) OBJ1955

Náplň práce

- péče o zavedený systém HSE (OHSAS 18001 a ČSN EN ISO 14001)
- zajištění funkce odpadového hospodáře
- kontrola požadavků právních předpisů (ochrana životního prostředí – odpady, vody, chem. látky, apod.)
- vedení evidence a hlášení příslušným orgánům (ISPOP)
- zpracování a vedení dokumentace (EMS)
- interní audity (HSE)
- provádění školení (EMS)
- kontrola limitů (rozbory vody, měření emisí, apod.)
- uvolňování strojních zařízení do provozu – EMS
- komunikace s dozorovými orgány

Požadavky

- VŠ vzdělání techn. směru (výhodou magisterské studium/životní prostředí)
- AJ na komunikativní úrovni
- odborná způsobilost pro funkci odpadového hospodáře (zákon 185/2001 Sb., o odpadech)
- praxe na obdobné pozici (výhodou automotive)
- znalost práce na PC
- znalost právních předpisů (EMS)
- znalost EMS podle ČSN EN ISO 14001 (výhodou OHSAS 18001)
- čtení v technické dokumentaci
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- zázemí nadnárodní společnosti
- široký výběr zaměstnaneckých benefitů
- velmi zajímavé platové ohodnocení
- pracoviště okres Nový Jičín

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství, Technické profese, Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: 30000 - 38000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okr. Nový Jičín