Nabídka práce > Asistent/ka týmu Back Office

Asistent/ka týmu Back Office

Náplň práce

Máš rád/a pořádek ve věcech a pečlivost je tvé druhé jméno?

Hledáš právě prima práci na HPP, kde se budeš moct rozvíjet a posouvat dál?

Paráda! Právě rozšiřujeme naše týmy o posilu, která nám pomůže s administrativní agendou našeho back officu a finančního týmu. Není to žádný stereotyp, každý den může být jiný! Budeš komunikovat s kolegy napříč celou firmou a práci si můžeš spetřit i organizací různých eventů. A když tě napadně nějaký zlepšovák, který urychlí zajeté postupy, můžeš ho hned zrealizovat!

Co vás na této pozici čeká:

- úzká spolupráce s týmy Back office a Finance
- administrativní podpora těchto týmů - archivace smluv, zpracování dat do systému apod.
- zařizování operativních úkolů
- výpomoc na recepci, uvádění návštěv

Požadavky

Budeme rádi, když budete mít:

- pečlivost, zodpovědnost a chuť do práce
- znalost MS Excel na uživatelské úrovni
- angličtinu na úrovni alespoň B1
- proaktivní přístup - uvítáme čerstvé nápady na zlepšování zajetých postupů a procesů

Nabízíme

Co za to na oplátku:

- mladý, dynamický a veselý pracovní tým
- zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
- atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
- možnost kariérního posunu v rámci firmy
- nástup dle dohody

Další informace

Cítíte, že tahle práce je to pravé pro vás? Pošlete nám e-mail s předmětem „Asistent/ka týmu Back Office“ na prace@slevomat.cz - připojte své CV a pár vět, proč by nám to spolu mohlo klapat.

Informace o pozici

  • Slevomat.cz
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek