Nabídka práce > Lakýrník Dýšina - kmenový stav, od 130Kč/hod.

Lakýrník Dýšina - kmenový stav, od 130Kč/hod.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou svařovaných konstrukcí a komponentů pro stavební stroje a strojírenstvím, hledáme vhodné uchazeče na pozici Lakýrník.
Náplň práce:
- čtení výkresové dokumentace
- natírání velkých součástek základní a vrchní barvou
- plošné lakování
- odstraňování vad na finálním nátěru
- úklid pracovní plochy

Požadavky

- praxe v oboru min. 1 rok
- zkušenosti s vysokotlakovým zařízením výhodou
- znalost zpracování dvousložkových barev
- dodržování technologických předpisů
- dobrý zdravotní stav
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: DÝŠINA
- zajímavé finanční ohodnocení – od 130 Kč/hod. + zákonné příplatky
- stravenky 65 Kč (možnost využití stravování v jídelně)
- 5 týdnů dovolené
- osobní přístup, stabilní zaměstnání
- 3 směnný provoz
- výborná dostupnost (vlak)
- práci vhodnou pro ABSOLVENTY
- možnost KARIÉRNÍHO RŮSTU
- PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU až 2550 Kč/měsíčně
- od ledna 2018 možnost zajištění i UBYTOVÁNÍ
- práci na hlavní pracovní poměr – do KMENOVÉHO STAVU

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek