Nabídka práce > Kontrolor výroby

Kontrolor výroby

Náplň práce

- provádí samostatně kontrolu vyráběných dílů na výrobním úseku
- přípravy výroby (rozměrovou + vizuální),
- provádí vstupní kontrolu dílů dodaných z kooperace
- sleduje a vyhodnocuje externí a interní neshody, provádí řízení neshodného produktu
- provádí zpracování a ukládání záznamů o jakosti,
- spolupracuje s ostatními úseky (výroba. TPV)
- rozhodování o uvolnění výrobků k dalšímu zpracování

Požadavky

- základní znalost čtení technických výkresů
- základní znalost NJ / AJ (výhodou)
- základní znalost práce s PC (Word + Excel)
- požadované vzdělání SOU / SŠ
- důslednost a zodpovědnost, manuální zručnost
-komunikativnost, samostatnost

Nabízíme

- motivující platové ohodnocení
- zvyšování kvalifikace
- zázemí silného mezinárodního koncernu
- příspěvek na stravování
- možnost příspěvku na ubytování či dopravné dle interní směrnice společnosti
- roční odměny

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek