Nabídka práce > CHCEŠ VIDĚT VÝSLEDKY?Operátor výrobní linky

CHCEŠ VIDĚT VÝSLEDKY?Operátor výrobní linky

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou sloupků řízení do osobních automobilů, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY
- obsluha výrobní linky
- obsluha strojů
- ruční manipulace s materiálem

Požadavky

- manuální zručnost
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- schopnost pracovat dle pracovních postupů
- spolehlivost, samostatnost, zručnost

Nabízíme

-nástup možný IHNED
-místo výkonu práce: PLZEŇ
- dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
-nástupní plat 20.100 Kč (po zvládnutí určitého typu operací 21.400 Kč operátor C, 22.100 Kč operátor B, 23.000 Kč operátor A) + variabilní složka dle hodnocení pracovního výkonu v aktuálním měsíci 1.200- 1.700 Kč
- 3směnný provoz
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování, příspěvek na dojíždění
- možnost pracovat i přesčas a o víkendu
- BONUS za doporučení až 1.000,- Kč

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20100
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň