Nabídka práce > Dlouhodobá brigáda - Kurýr zdraví

Dlouhodobá brigáda - Kurýr zdraví

Náplň práce

doručovat zásilky našim koncovým zákazníkům s úsměvem na rtech
denně křižovat Prahu v plném provozu
aktivně pomáhat při chystání objednávek

Požadavky

pečlivost, organizovanost, proklientský přístup je ti vlastní
nejenže máš řidičák sk. B, ale jsi aktivní řidič s praxí alespoň 2 roky
v pražském provozu se orientuješ, a s vybitou navigací se nezasekneš na magistrále v šest večer
máš čistý trestní rejstřík

Nabízíme

spolupráci dle preferencií (HPP nebo DPP)
flexibilní pracovní doba
finanční ohodnocení včetně pohyblivý složky
mobilní telefon
Pořádáme společné firemní akce
Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky
Podnikavé prostředí s okamžitou realizací vlastních nápadů
Pro naše kolegy máme v kuchyňce vždy po ruce zdarma kafe a čaj
nástup ihned

Informace o pozici

  • Pilulka Distribuce s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 120/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha - Vinoř