Nabídka práce > NOČNÍ SMĚNA za až 1230Kč/den (možnost výběru dne)

NOČNÍ SMĚNA za až 1230Kč/den (možnost výběru dne)

Náplň práce

Hledáme pracovníky na balení zakázek/kompletaci zboží dle objednávek v nově vzniklém logistickém centru na Borských Polích. Možnost chodit jen na víkendové směny. Podmínkou minimálně 6 směn za měsíc při docházce pouze o víkendu, popřípadě 8 směn za měsíc při docházce pouze v týdnu!!!

Náplň práce:
- manipulace s produkty
- práce se čtečkou
- kompletování zboží dle objednávek
- balení produktů do krabice

Požadavky

- fyzickou zdatnost
- zodpovědnost, spolehlivost
- základy na PC
- možnost chodit o víkendu
- plnoletost

Nabízíme

- nástup: IHNED
- místo výkonu: Plzeň - Borská Pole
- mzda až 164Kč/hod. (fixní mzda 144Kč + příplatek 20Kč/hod.)
- možnost výběru ze směn (6.00-14.00;14.00-22.00; 22.00-6.00)
- práci ve stabilní společnosti
- práci vhodnou pro STUDENTY, MUŽE, ŽENY, AKTIVNÍ DŮCHODCE, ŽENY NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ a pro každého, kdo hledá přivýdělek ...
- 6 směn za měsíc při docházce pouze o víkendu, popřípadě 8 směn za měsíc při docházce pouze v týdnu
- výběr směn na týdenní bázi
- mzda vždy 15. následujícího měsíce

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Typ pracovního poměru: Brigáda